Solidny warsztat samochodowy

Współpracujemy z cenionymi kontrahentami. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Castrol. Należymy do sieci warsztatów samochodowych EUROWARSZTAT, funkcjonujących na bazie międzynarodowego programu WuroGarage. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom obsługę na europejskim poziomie!

Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, indywidualnie podchodząc do każdego klienta. Wszystkie usługi motoryzacyjne wyróżniają się terminowością i wysoką jakością.

W warsztacie samochodowym Auto-Serwis Kołodziejczyk w Częstochowie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników samochodowych. Posiadamy dobre zaplecze sprzętowe i korzystamy z narzędzi oraz części samochodowych renomowanych producentów.

Wszystkie naprawy samochodów, naprawy klimatyzacji samochodowej i inne usługi motoryzacyjne wykonujemy zgodnie z ustalonymi terminami, dbając o precyzyjne usunięcie każdej awarii, począwszy od drobnej usterki aż po wymianę wadliwych podzespołów czy kapitalny remont silnika.

Kompleksowo zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Wykonamy diagnostykę komputerową, niezbędny przegląd samochodu i podejmiemy stosowne działania, aby oddać w Twoje ręce w pełni sprawne auto. Każdemu kierowcy zapewnimy fachowe doradztwo i rzetelną informację na temat stanu technicznego pojazdu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie warsztatu samochodowego Auto-Serwis Kołodziejczyk w Częstochowie. Na szczegółowe pytania dotyczące naszej oferty odpowiemy także za pośrednictwem e-maila lub kontaktu telefonicznego.

 

.